Program

Co to je busking? 
Pouliční umění, nejčastěji hudební, které je zasazeno do veřejného prostranství
Co to je busker point? 
Místo, kde se pouliční umění odehrává 

27.8.

Radnice

17:00-17:30   Oficiální zahájení festivalu
17:30-18:00   KAMEN!CKÝ průvod

Kulturák stage

18:00-18:50  Lovesong Orchestra
19:30-20:20   The Brownies
21:00-21:50   Schlakks (DE)

U Koček busker point

18:50-19:30  Dušan je tu jako doma

Mír busker point

20:20 – 21:00  Dušan je tu jako doma

28.8.

Kulturák stage

18:00-19:00   Slam poetry
19:30-20:20   The Valentines
21:00-21:50  Good Times Only

Mír busker point

18:50-19:30   busking

Kulturák busker point

20:20-21:00   busking

3.9.

Kulturák stage

15:30 – 16:30   Oran Etkin – Hudební cesta světem (dětský program)
19:00 – 21:30   Kateřina Steinerová & Her Swing Boys (tančírna)

Mír busker point

18:00-19:00   Heidi Vacek

U Koček busker point

16:30 – 17:30   Heidi Vacek

4.9.

Turistické informační centrum

workshop – Dárek z pouti
13:00 –16:00
Turistické informační centrum

Floristická show

14:00 -15:00   v prostoru parkoviště pod floristickou dílnou Kucharovič

Náměstí Míru

12:00 –14:00
Děčínská dechová kapela

Mír stage

16:30 – 17:20   Aiko
17:50 – 18:40   James Harries
19:20 – 20:10   Oran Etkin
21:00 – 23:00   Buty

Kulturák stage

17:10 – 17:50   Ray 
18:30 – 19:20   Magdalena Ochotná & Manoli
20:00 – 21:00   Tygroo

Kaple busker point

14:00 – 15:30   BBQ
16:30 – 18:00   Fragium 16 (duchovní hudba)

Čokafe busker point

15:00 – 15:40  emotionally spoonfed

U Koček busker point

16:00 – 16:40  emotionally spoonfed

10.9.

Mír stage

15:30 – 16:10   WYFE
17:10 – 17:50   7krát3
18:40 – 19:50   Terne Čhave
20:50 – 21:50   Bára Poláková

Kulturák stage

16:30 – 17:10   Natvre
17:50 – 18:40   badfocus
19:50 – 20:50   teepee

U Koček busker point

14:00 – 15:00  Petr a Farhia

Kulturák busker point

15:00 – 15:50  Pavel Hrala

11.9.

Mír stage

15:00 – 15:40   Amelie Siba
16:10 – 16:50   Ivan Hlas Trio
17:30 – 18:20   I Love You Honey Bunny
19:00 – 20:00   minus123minut
20:50 – 21:50   Klára Vytisková

Kulturák stage

15:00 – 16:20   20 000 židů pod mořem
16:50 – 17:30   Justin Lavash
18:10 – 19:00   Bookie Baker
19:50 – 20:50   Adrian T. Bell

Čokafe busker point

14:00 – 14:50   Jan Váňa

Kaple busker point

13:00 – 14:00   Jan Váňa

17.9.

Mír stage

Přehlídka bigbandů
13:00-13:25  Rad Dwarf Band Jirkov
13:40-14:05  Saxband ZUŠ Litvínov
14:20-14:45  Junior Jazz Band Litvínov
15:00-15:45  Big band teplické konzervatoře
16:00-16:25  Big band ZUŠ Děčín
16:40-17:25  Big band konzervatoře Pardubice
18:00-19:00  Kumšt – humorný workshop Jak se stát úspěšným hudebníkem
19:30-20:15  Tres& a Andrea Šulcová
21:00-21:50  Martin Brunner Band

18.9.

Bad Schandau

12:00-15:00 Busking
Mo/Fo Cat Clarion
Jazz band Erwina Schrödingera